Lõuna-Eesti esimene mobiilne loomakliinik Vetbuss on pühendunud parima kvaliteediga veterinaarravi pakkumisele teie kodu mugavuses. Meie eesmärk on pakkuda kaastundlikku ja stressivaba ravi teie kallitele lemmikloomadele.
Eelised
 • Lemmikloom ei pea taluma kliinikusse sõitmisega kaasnevat lisapinget
 • Säästate aega ja väldite ebamugavusi
 • Kõrgelt kvalifitseeritud ja kogenud loomaarstide meeskond
 • Paindlik ajagraafik: tuleme teie juurde siis, kui soovite!
 • Peale üldise tervisekontrolli pakume ka teisi teenuseid, näiteks vaktsineerimine, esmaabi, kirurgia, mikrokiibistamine, ultraheli ja palju muud!
Oleme teadlikud lemmikloomade ja nende omanike vahelisest ainulaadsest ühendusest. Hoolime teie lemmikutest ja pakume neile parimat!

Meie kliendid ütlevad

 • positive review  Kõige parem teenus ja teenindus, oleme super rahul 😍 kiire reageerimine ning asjalikud, toredad ning alati abivalmis arstid!

  Merke Kiivit Avatar Merke Kiivit
  12. okt. 2022

  positive review  Jäin teenusega väga rahule. Arstid olid väga sõbralikud, kõik selgitused ja info anti edasi nii, et ka tavainimene saab aru. Ka patsient oli rahul ja õnnelik, sest sai palju kiitust ja tähelepanu ja lisaks ka "kommi". Soovin teile edu ettevõtmises!

  Heli Nurmsalu Avatar Heli Nurmsalu
  28. juuli 2022

  positive review  Väga positiivne kogemus! Kiire abi ja sõbralikud arstid! Suured suured tänud Teile abi eest vanale koerale🙏🙏🙏🙏

  Maarja-Liis Järvekülg-Luoma Avatar Maarja-Liis Järvekülg-Luoma
  26. juuni 2022
 • positive review  Nii tänuväärne ettevõtmine! Suurepärane teenindus ja professionaalne tegutsemine!

  Hedi Hellenurm-Sepp Avatar Hedi Hellenurm-Sepp
  19. juuni 2022

  positive review  Suurepärased arstid! Saime abi samal päeval�nüüd loodame parimat! Soovitan kutsuda Vet bussi!

  Lau Ra Avatar Lau Ra
  14. juuni 2022

  positive review  Vetbuss on super hea ja vajalik ettevõtmine. Suhtlus suurepärane ja vastutulelik. Loomaarst, Triin, kellega meil kogemus, on ülimalt tore ja professionaalne 😍 Soovitan väga!

  Kersti Lätting Avatar Kersti Lätting
  14. juuni 2022
 • positive review  Огромная благодарность команде Vetbuss! В конце марта пришлось обратится с небольшой проблемой у нашей собаки,а по итогу получили суперкачественное лечение,рекомендации по кормлению,доброе отношение и профессиональный подход! Уже почти два месяца после встречи с девушками,Триин и Марией,наша 14летняя девочка Дина гуляет с удовольствием и помного,а до этого,вокруг дома,сделав быстренько дела,сразу домой..отлеживаться! Сейчас нормализовалось пищеварение,и поднялась активность у собаки,может гулять на уже большие расстояния! От всей души благодарим заботливую и внимательную команду ветврачей и очень рекомендуем их!

  Olga Kabonen Avatar Olga Kabonen
  15. mai 2022

  positive review  Kui vajate Tartu linnas või selle lähiümbruses loomaarsti abi, siis soovitan pöörduda just Vetbussi poole! Vaatamata sellele, et oli tarvis oma lemmikule arst kutsuda oli terve kogemus tänu toredatele arstidele lõppkokkuvõttes vägagi positiivne – nii omanikule kui ka lemmikule endale! Arstid tulevad kohale ja teevad kõik mis vajalik ja võimalik, samal ajal omanikule kogu protsessi selgitades ning lemmikule võimalikult vähe ebamugavusi põhjustades. Kohapeal tehakse vajalikud analüüsid ning visiidi lõppedes antakse omanikule ka põhjalik raviplaan, lisaks helistasid arstid ise peale visiiti, et uurida kuidas patsiendil läheb! Omanikule südamerahu ja lemmiku tervis paranes peale visiiti silmnähtavalt! Absoluutselt kõige positiivsem loomaarsti visiit, mida kunagi kogenud ja suur, suur kiitus ning tänu mõlemale arstile!

  Vörst Born Avatar Vörst Born
  6. jaan. 2022

  positive review  Aitäh, et jõudsite jõulupühal peale oma tööaega veel meie juurde ja vaatasite kiisu kinnipaistetanud silma üle ja andsite rohu. Aitäh! ❤

  Kadri Krevald Avatar Kadri Krevald
  4. jaan. 2022

Koostööpartnerid